EKZM100ETD182MJ20S
MFR.Part #
EKZM100ETD182MJ20S
JLCPCB Part #
C5189733
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 1800uF 20mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS