EKXG201ETE470MK20S
MFR.Part #
EKXG201ETE470MK20S
JLCPCB Part #
C5189728
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 200V 20mm 47uF ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS