XL1509E-12
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
XL1509E-12
JLCPCB Part #
C5185875
Package
ESOP-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 11.52V~12.48V 150kHz 2A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No ESOP-8 DC-DC Converters ROHS