0105WHJ0243TDE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0105WHJ0243TDE
JLCPCB Part #
C560403
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 15V 24kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS