0105WHF8201TDE
MFR.Part #
0105WHF8201TDE
JLCPCB Part #
C560391
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS