0105WHF680JTDE
MFR.Part #
0105WHF680JTDE
JLCPCB Part #
C560386
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS