0105WHF6042TDE
MFR.Part #
0105WHF6042TDE
JLCPCB Part #
C560380
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS