0105WHF499JTDE
MFR.Part #
0105WHF499JTDE
JLCPCB Part #
C560373
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS