0105WHF4993TDE
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- 0105WHF4993TDE
- Description
- -55℃~+125℃ 15V 31.25mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS