0105WHF1800TDE
MFR.Part #
0105WHF1800TDE
JLCPCB Part #
C560334
Description
-55℃~+125℃ 15V 180Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS