0105WHF1543TDE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0105WHF1543TDE
JLCPCB Part #
C560327
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 154kΩ 15V 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS