XY2500F-F-3.5-6P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XY2500F-F-3.5-6P
JLCPCB Part #
C560234
Package
P=3.5mm
Description
1 1.5 16~28 1x6P 3.5mm 300V 6 6P 8A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS