XY2500F-F-3.5-4P
MFR.Part #
XY2500F-F-3.5-4P
JLCPCB Part #
C560232
Package
P=3.5mm
Description
1 1.5 16~28 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Green Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS