XY2500F-G-3.5-8P
MFR.Part #
XY2500F-G-3.5-8P
JLCPCB Part #
C560218
Package
P=3.5mm
Description
1 1.5 16~28 1x8P 3.5mm 300V 8 8A 8P Green Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS