XY2500F-G-3.5-4P
MFR.Part #
XY2500F-G-3.5-4P
JLCPCB Part #
C560214
Package
P=3.5mm
Description
1 1.5 16~28 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Green Hinged (Snap On) Plug Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS