CJB130SN10
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJB130SN10
JLCPCB Part #
C5182734
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 130A 17pF 250W 3V 4.3mΩ@10V 6.66nF 821pF 91nC@10V N-Channel TO-263-2L MOSFETs ROHS