KMG63V2200M18*35.5 LO
MFR.Part #
KMG63V2200M18*35.5 LO
JLCPCB Part #
C5178522
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9A@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 2200uF 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS