EKXJ401ETD100MJ161
MFR.Part #
EKXJ401ETD100MJ161
JLCPCB Part #
C5178508
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 400V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS