SMBJ220CA
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- SMBJ220CA
- JLCPCB Part #
- C5174567
- Package
- SMBG
- Description
- 1.7A 220V 272V 356V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMBG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS