SMAJ170CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMAJ170CA
JLCPCB Part #
C5174735
Package
SMAG
Description
1.4A 170V 209V 275V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS