XYEEK500-5.08-2P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XYEEK500-5.08-2P
JLCPCB Part #
C557689
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~24 15A 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Green M2.5 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS