B0310J50100AHF
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
B0310J50100AHF
JLCPCB Part #
C5160223
Package
0805
Description
-55℃~+140℃ 0.8dB 2.5dB 300MHz~1GHz 38° 50Ω:100Ω 8.1dB 0805 Balun ROHS