ABE05K472JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- ABE05K472JT
- JLCPCB Part #
- C5139609
- Package
- 0805
- Description
- -55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS