EKXG401ELL330MK251
MFR.Part #
EKXG401ELL330MK251
JLCPCB Part #
C5137039
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 33uF 400V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS