KM4R7M350F115A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM4R7M350F115A
JLCPCB Part #
C5129786
Package
Plugin,D8xL25mm
Description
2000hrs@105℃ 25mm 350V 4.7uF 8mm ±20% 插件,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS