LV220M025C055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
LV220M025C055ETR
JLCPCB Part #
C5129553
Package
SMD,D5xL5.5mm
Description
22uF 25V 5.5mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS