LV3R3M050B055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
LV3R3M050B055ETR
JLCPCB Part #
C5129495
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
3.3uF 4mm 5.5mm 50V ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS