KZ100M050C110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KZ100M050C110A
JLCPCB Part #
C402564
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1.7Ω@100kHz 1000hrs@105℃ 10uF 11mm 120mA@100kHz 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS