KH-2501GW-05A-Z
MFR.Part #
KH-2501GW-05A-Z
JLCPCB Part #
C5123119
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.9mm 5P 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS