DHHV107MP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
DHHV107MP
JLCPCB Part #
C5120071
Package
Plugin,P=27.94mm
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 10kV 1W Thick Film Resistor ±20% ±250ppm/℃ 插件,P=27.94mm Through Hole Resistors ROHS