TD05G1002DT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD05G1002DT
JLCPCB Part #
C5119967
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS