RHC-02W101JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RHC-02W101JT
JLCPCB Part #
C5119964
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS