TLS450V1000M35*60 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLS450V1000M35*60 V
JLCPCB Part #
C5119393
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.8A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 60mm ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS