ESMQ350ELL102MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMQ350ELL102MK20S
JLCPCB Part #
C5113998
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.15A@120Hz 1000uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS