EKXG161ETD330MJ20S
MFR.Part #
EKXG161ETD330MJ20S
JLCPCB Part #
C5113641
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 21.5mm 250mA@120Hz 33uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS