EGXE500ELL221MJ20S
MFR.Part #
EGXE500ELL221MJ20S
JLCPCB Part #
C5113468
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 220uF 22mm 3000hrs@125℃ 440mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS