SK471M035ST
MFR.Part #
SK471M035ST
JLCPCB Part #
C5112938
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 23mm 330mΩ 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS