SK471M025ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK471M025ST
JLCPCB Part #
C5112937
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 25V 390mΩ 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS