SK221M050ST
MFR.Part #
SK221M050ST
JLCPCB Part #
C5112918
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 220uF 50V 5mm 600mΩ ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS