SK220M160ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK220M160ST
JLCPCB Part #
C5112913
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 110mA@120Hz 160V 2000hrs@85℃ 20mm 22uF 5mm 9.05Ω@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS