SK102M016ST
MFR.Part #
SK102M016ST
JLCPCB Part #
C5112906
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 16V 2000hrs@85℃ 210mΩ 23mm 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS