SK101M250ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SK101M250ST
JLCPCB Part #
C5112903
Package
Plugin,D16xL34mm
Description
-25℃~+85℃ 1.99Ω 100uF 16mm 2000hrs@85℃ 250V 34mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL34mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS