MLSH112M060JK0C
MFR.Part #
MLSH112M060JK0C
JLCPCB Part #
C5112882
Description
-55℃~+125℃ 1100uF 12.7mm 38.1mm 5000hrs@125℃ 60V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded