301271T160HL2
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
301271T160HL2
JLCPCB Part #
C5112877
Package
Plugin,D22.7xL54mm
Description
-10%~+50% -55℃~+105℃ 160V 22.73mm 270uF 391mΩ@120Hz 4000hrs@85℃ 53.98mm 7.62mm 插件,D22.7xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS