IAUC120N04S6N013
MFR.Part #
IAUC120N04S6N013
JLCPCB Part #
C535706
Package
TDSON-8(6.2x5.2)
Description
1 N-channel 1.34mΩ@10V,60A 115W 120A 3V@60uA 40V TDSON-8(6.2x5.2) MOSFETs ROHS