IAUA200N04S5N010
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IAUA200N04S5N010
JLCPCB Part #
C535690
Package
HSOF-5
Description
-55℃~+175℃ 0.8mΩ@10V 1 N-channel 120pF 167W 200A 3.4V 40V 7.65nF HSOF-5 MOSFETs ROHS