MCB150N06YB-TP
MFR.Part #
MCB150N06YB-TP
JLCPCB Part #
C4944914
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 150A 187W 190pF@30V 2V 3.8nF@30V 60V 69nC@10V 7.7mΩ@10V TO-263-2 MOSFETs ROHS