0402WGF4423TCE
MFR.Part #
0402WGF4423TCE
JLCPCB Part #
C5101
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS