0402WGF249JTCE
MFR.Part #
0402WGF249JTCE
JLCPCB Part #
C5099
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS