SMCM4520-301T
MFR.Part #
SMCM4520-301T
JLCPCB Part #
C528663
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.7A 10MΩ 2 300Ω@100MHz 45mΩ 50V SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS